Gorabet Para Çekme 

Gorabet Para Çekme

Gorabet para çekme işlemleri sayesinde sorunsuz bir şekilde paranızı hesabınıza alırsınız. Ayrıca sizlere diğer firmalar gibi belge talebi gerekli olmaz. Yalnızca hesabınızda şüpheli bir durum varsa sizlerin olduğuna dair bazı belgeler talep olur. Bunlar “ikametgah, kimlik, ehliyet” gibi belgelerdir. Böylece doğruluğunuz onaylanınca da para çekme işleminiz onay alır ve devam sağlarsınız. Oyuncuların para çekme fonu üzerinde verdikleri bilgiler ile siteye giriş bilgileri uyuşma sağlaması gerekir. 

Oyuncular yalnızca site üzerinde bulunan para çekme yöntemleri ile işlem talebinde bulunur. Bu yöntemler:

  • Papara
  • Jeton
  • CMT cüzdan
  • Anında Havale
  • Eft

Gibi yatırım araçlarını kullanmanız mümkündür. Aynı zamanda bu sayfa içerisinde bulunan çekme yöntemleri artacaktır. Böylece sizler de birçok farklı yöntem ve sağlayıcı sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Yeni eklemelerin gerçekleşmesi dahilinde sizlere e-posta yoluyla bilgilendirme yapacaktır. Bununla doğru orantılı olacak şekilde para çekim için hüküm ve şartlar da güncellenecektir. 

Gorabet Para Çekme İşlemleri 

Firma sizlere en düşük para çekme limitini 100 TL olarak belirtmiştir. Ancak banka çekim tutarları minimum 200 TL olarak belirlenmiştir. Online işlemleriniz için 100 tl minimum çekim işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda oyuncular hesaplarında bulunan müsaitlik durumlarına göre günlük maksimum 5000 TL çekim yapması mümkündür. Para çekme talebiniz firma tarafından onay aldığında hesabınızın müsait oluşuna göre 3 dk içerisinde gerçekleşir. Eğer olurda para çekim işlemi müsaitlik durumu söz konusu değilse ATM üzerinden gerçekleşir.

Garanti bankası ve yapıkredi bankası mesai saatleri içerisinde olacak şekilde gerekli yöntemlerle işlemler sağlar. Eğer erişim sorunu yaşanan banka varsa bunları da ATM üzerinden kolayca çözmek mümkündür. Aynı zamanda ATM üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizde işlem masrafı içinden alınmış şekilde size gönderim sağlanır. Çekim işlemlerinizde gerçekleştirdiğiniz ATM masrafı talebi yapmanız durumunda hesabınıza ekleme olur. 

Para Çekim Kuralları

Para çekme talebinde bulunduğunuz an itibariyle hesabınıza borç olarak geçer. Ayrıca her gün Gorabet üzerinden çekim talebinde bulunmanız mümkündür. Para çekme talebinizde eğer bir sorun yaşanırsa işlem yetkililer tarafından iptal olur. Ardından paranız hesabınıza tekrar aktarım sağlar ve böylece paranız korunacaktır. Eğer site üzerinde talep ettiğiniz bir bonus varsa bu bonusun şartlarını çekim işleminden önce gerçekleştirmiş olmanız gerek. 

Gorabet para çekme işlemleri günde yalnız 2 defa olmak üzere gerçekleşir. Bu sayede fazla olan kazançlarınızı düzenli aralıklar ile talep etme şansınız olacaktır. Böylece Gorabet firması sizlere güvenli para çekme işlemleri ile en iyi şekilde hizmet verecektir.